Centrum TCM Brezno

Omladzovanie, anti-aging

„ Tvár je zrkadlom našich vnútorných orgánov.“ Ak je zablokovaný kolobeh energie v tele, alebo oslabená funkcia niektorého orgánu v tele, tvár nie je dostatočne zásobená živinami a preto vznikajú vrásky, opuchy, vačky pod očami, pokožka je tenšia, stráca pružnosť, poklesnú viečka.

V čínskej medicíne patria omladzovacie techniky do učenia Yang Shen Fa - učenie o pestovaní života. Ide o celostný systém, ktorý zahrňuje ošetrenie vonkajšku (vrásky) a zároveň pôsobí na „koreň“ teda príčinu prečo vrásky vznikajú.

TCM pracuje s overeným konceptom predĺženia mladosti a oddialenia staroby Yang Shen Fa. Koncept je založený na doplnení „toho dobrého, správneho“, čo nám v tele vekom a životným štýlom chýba, vyčerpalo sa. Naša kultúra nepozná dopĺňanie „správneho“, väčšinou žijeme energeticky na dlh, ambiciózna hlava nepozná zľutovanie.

Účinky

Už po prvej aplikácii sú viditeľné príjemné zmeny, začne sa tvoriť kolagén, zlepší sa cirkulácia krvi a lymfy na tvári, pokožka sa napne, vrásky sa vyrovnávajú, obnovuje sa farba a pružnosť pokožky, tvár dostáva mladistvý vzhľad. Efekt vydrží 2 až 5 rokov.

Koľko ošetrení treba

Doporučujeme 6 sedení s úvodným diagnostickým pohovorom podľa TČM

Náš tip 1

S omladzovacími technikami TČM je vhodné začať pred tridsiatym rokom života a svoju pleť si udržovať bez vrások pravidelným ošetrovaním.

Náš tip 2

Po aplikácii omladzovacích techník v akomkoľvek veku sú jemné kontúry vrások zmazané, hlbšie vrásky sú vyplnené a najhlbšie vrásky sú zmenšené, tvár dostáva mladistvý vzhľad. Pravidelné ošetrovanie pomáha udržať mladistvý vzhľad dlhodobo.

Informácie o tejto procedúre si môžete prečítať aj na tejto linke:
http://www.pluska.sk/zena/omladnite-dvadsat-rokov.html

Rozdiel medzi západnou a východnou medicínou

Jeden z významných čínskych lekárov Sü Ming-tchang vysvetlil rozdiel medzi západnou a východnou medicínou veľmi jednoducho.

Predstavte si, že ste v miestnosti, kde vás štípu komáre. Západný lekár ich postrieka repelentom a vyvolávateľ problémov zahynie. O pár dní sa však vyliahnu nové komáre a štípanie pokračuje. Čínsky lekár príde do miestnosti, zapne klimatizáciu, zníži teplotu, odstráni vlhkosť. Komáre sa prestanú liahnuť a tie, ktoré ostali, prestanú štípať. Zmenil im totiž prostredie. Západný lekár podotkne: Ale veď komáre nezmizli! Nevadí, podotkne východný lekár, dôležité je, že už neštípu.

Stačí zmeniť podmienky, prostredie a problém sa nemusí objaviť.

 

Dobrý liek chutí horko,
dobrá rada trhá uši.
(Konfucius, 552 – 479 pr. Kr.)

Dohodnite si termín

Mobil: 0918 695 256
Email: info@tcmbrezno.sk
facebook icon google + icon twiter icon